Gemba Workshop

gemba workshop - Gemba Workshop

Gemba Workshop, teorik eğitim ile pratik uygulamayı birleştirerek eğitim ve danışmanlık alanlarını tek potada eriten bir atölye çalışmasıdır. Saha tabanlı uygulamalı eğitim konsepti olarak geliştirilen bu eğitim modelinde eğiitim salonunda öğrendiklerinizi hemen sonrasında sahada uygulama imkanı bulacaksınız. 

Yalın Düşünce’nin ve problem çözmenin en önemli unsurlarından biri olan Genchi Gembutsu (Yerinde Git ve Gör) prensibini esas alarak geliştirilen Gemba Workshop ile teorik bilgiyi saha uygulamalı çalışmalar ile pratik ederek sağlamlaştıracaksınız. Mini bir danışmanlık süreci olarak nitelendirilebilecek bu süreçte eğitim sonrası 2 ile 5 gün arasında değişen sürelerde sahada seçilen pilot bölgede uygulamalı olarak gerçekleştirilen çalışmalar ile hem teorik bilginizi pekiştirecek; hem de sahada somut değişim yaratacak bir çalışmanın bir parçası olacaksınız. 

Gemba Workshop ile ilgili detay bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim sayfasından formu doldurabilirsiniz.

deger akis VSM - Gemba Workshop

VSM

otonom_bakim-1

Otonom Bakım

Andon Cord

Kaizen

yalin danisman lean sayfa header imaj - Gemba Workshop

Standart İş

yalin danisman lean sayfa header imaj - Gemba Workshop

NVA Analizi

yalin danisman lean sayfa header imaj - Gemba Workshop

5S

6f33715a13d27f4054b83c1eecc511f8 - Gemba Workshop

Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Can Yükselen, Yalın Enstitü bünyesinde 2009 yılından beri çalışmaktadır. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. Özyeğin Üniversitesi’nde Doktora düzeyinde öğrenimine devam etmektedir. 2008 yılında Toyota Türkiye’nin “Undergraduate Development Programme”ını tamamlamıştır. Lisans hayatının son yılında katıldığı eğitimlerden birinde Yalçın İpbuken’le tanıştıktan sonra Yalın Enstitü’ye katılmıştır.

Eğitimler Hakkında Bilgi Al