Konferans & Seminer

yalin danisman lean sayfa header imaj - Konferans & Seminer

Can Yükselen, eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinin dışında yurtiçi ve yurtdışında birçok seminer ve konferansa panelist veya konuşmacı olarak katılmaktadır. Yalın Düşünce ve Yalın Üretim ile ilgili konularda online veya yüzyüze seminerler-konferanslar vermektedir. Yalın Enstitü’nün düzenlediği Yalın Zirve’lerde (2013, 2015, 2017, 2019, 2020) Firmaların Yalın Dönüşüm başarı hikayelerini; Yalın’a ilgi duyan katılımcılar ile paylaşmıştır. 

Can Yükselen üretim yönetimi ve Yalın Dönüşüm dışında Yalın Girişim ve Agile konularında da konferans ve seminerler vermektedir. 2015 yılında UX Summit’te Yalın Düşünce ile ilgili seminer vermiş; 2017’de Lean Start-Up Bootcamp’te yeni girişimler ve girişimciler için düzenlenen mentörlük programının eğitmen ve mentörü olarak görev almıştır. 

Can Yükselen aynı zamanda yurtdışındaki Yalın etkinliklere aktif katılım göstermektedir. 2014 yılında Rusya Kaizen Center’ın düzenlemiş olduğu Yalın Zirve’de LeanoGames araçlarını yurtdışında tanıtmıştır. 2017 ve 2018 yıllarında Avrupa Yalın Eğitimciler konferansında (ELEC) bildiriler sunmuştur. 

Konferans ve seminer organizasyonlarında konuşmacı olarak veya firma içi etkinliklere davet etmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

6f33715a13d27f4054b83c1eecc511f8 - Konferans & Seminer

Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Can Yükselen, Yalın Enstitü bünyesinde 2009 yılından beri çalışmaktadır. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. Özyeğin Üniversitesi’nde Doktora düzeyinde öğrenimine devam etmektedir. 2008 yılında Toyota Türkiye’nin “Undergraduate Development Programme”ını tamamlamıştır. Lisans hayatının son yılında katıldığı eğitimlerden birinde Yalçın İpbuken’le tanıştıktan sonra Yalın Enstitü’ye katılmıştır.

Eğitimler Hakkında Bilgi Al